Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi zewnętrznych:

Ciepłe ,szczelne , solidne

Nie ma nic dziwnego w tym ,że szukamy jak najlepszych drzwi wejściowych. Ważne ,by to, co kryje się pod pojęciem ?najlepsze? nie dotyczyło tylko estetyki.
Drzwi zewnętrzne muszą wiele znieść ,wiec ważna jest ich jakość ,o której świadczy między innymi wytrzymałość na zmiany temperatury ,opady atmosferyczne i promienie słoneczne powinny również być szczelne i mieć na tyle dobrą izolacyjność termiczną ,żeby nie uciekało przez nie zbyt wiele ciepła.
Co wydaje się najważniejsze dla klientów wybierających drzwi zewnętrzne?.Zgodnie można odpowiedzieć ,że cena :im niższa tym lepiej .Ale cudów nie ma .Najtańsze są drzwi sprowadzane z Chin .Jest ich w sprzedaży mnóstwo ,a ich cena rzeczywiście odzwierciedla jakość ;można kupić tanio ,ale trzeba się liczyć się z tym ,że będą wymagały naprawiania ,a to przecież dodatkowy stres  koszt i wiele straconego czasu.
Pamiętajmy ,że drzwi zewnętrzne są bardzo mocno eksploatowane i poddawane naszej częstej  ocenie , dziesiątki razy otwierane i zamykane na dobę, muszą znosić różnicę temperatur i wilgotności powietrza ,a przy tym chcielibyśmy aby były niezawodne, lekko się zamykały i otwierały były szczelne i ciepłe, trwałe i skutecznie chroniły przed intruzami .
Zwracajmy uwagę na wyposażenie tzn. zawiasy ,bolce antywyważeniowe ,klamki ,zamki i próg ,wymiary zewnętrze drzwi ,kierunek i sposób otwierana(na zewnątrz czy do wewnątrz)
_________________________________________________________________
Zakład stolarski Stolpaw, specjalizujący się w produkcji drzwi, szczycie się 35-letnim doświadczeniem. O jej ciągły rozwój i doskonalenie technologii produkcji dba już trzecie pokolenie właścicieli. Firma należy do największych i najszybciej rozwijających się zakładów branży stolarskiej. Od kilku lat inwestuje w ciągłą rozbudowę istniejące bazy biurowo-produkcyjno-magazynowej. Stały rozwój, nastawiony na zadowolenie Klienta, zaowocował wykonywaniem drzwi w pięciu nowoczesnych technologiach: Optimum+, Nowum+, Favorit, Aluwood i Stolterm. Odpowiadających na rosnące wymagania naszych Klientów, oferujących bogatą paletę kolorów, a także zróżnicowany katalog wzorów, kształtów, materiałów i wielu dodatków.
__________________________________________________________________

Menu