Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne stanowią istotny element wystroju wnętrz:dobrze dobrane są ich dekoracją.Wiele wzorów,rozmaitość materiałów z których są wykonane, zróżnicowanie sposobów wykończenia drzwi sprawiają , że ich wybór jest bardzo  bogaty.

Zakup drzwi to inwestycja na lata.Pamiętajmy więc,że ważny jest zarówno ich wygląd i cena,jak i właściwości .Drzwi wewnętrzne dzielą bowiem przestrzeń domu na pomieszczenia i izolują je akustycznie oraz  termicznie,zapewniając domownikom prywatność.
Zanim więc wydamy pieniądze na drzwi,warto dokładnie przemyśleć ich wybór ,a przede wszystkim to,jaką mają mieć budowę,z jakiego materiału mają być wykonane i jak mają się otwierać.Warto o tym pamiętać ,bo wymiana drzwi jest kosztowniejsza niż przemalowanie ścian,których kolor nam się znudził.

 

__________NASI PARTNERZY_______________________________________

PORTA KMI POLAND jest liderem wśród producentów skrzydeł i ościeżnic drzwiowych w Polsce. Na rynku stolarki budowlanej firma działa od 1992 roku Od początku swojej działalności priorytetem firmy była i jest nadal produkcja wysokiej jakości wyrobów satysfakcjonujących najbardziej wymagających klientów. Potwierdzeniem tego faktu jest certyfikat jakosci ISO 9001, który PORTA posiada od 1998 roku. Swoim klientom oferuje drzwi wewnątrzlokalowe, wejsciowe wewnętrzne, wejściowe zewnetrzne i techniczne, które mają zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak również hotelach, biurach,budynkach użyteczności  publicznej oraz oraz obiektach przemysłowych.

_________________________________________________________________

Firma DRE Sp. z o.o. to nowoczesny zakład specjalizujący się w produkcji drzwi wewnątrzlokalowych.Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować szereg wyrobów na bazie różnych technologii i materiałów.
Firma DRE posiada niepowtarzalna kolekcje drzwi wewnątrzlokalowych. Stworzono ją w sposób profesjonalny bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu, obserwacji trendów na rynku europejskim przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Przy projektowaniu skrzydeł drzwiowych, oscieżnic i opasek maskujących dużą uwagę przykladalismy do jakości wykonania i prostoty montażu.
_________________________________________________________________

Ponad 10-letnie doświadczenie, innowacyjna technologia i stała dbałość o rozwój sprawiły, że  firma Centurion-R jest dziś jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej w Polsce. Obecnie  oferta obejmuje blisko trzydzieści linii wzorniczych drzwi. Kolekcje  drzwi tworzone są  zarówno w kierunku prostych nowoczesnych form, jak i rozwiazań o bardziej klasycznych liniach
_______________________________________________________________

producent drzwi Invado
P.W. KOSZ Sp. z o.o., to  producent drzwi marki INVADO,  istnieje od 1990 r. i należy do czołówki najprężniej rozwijających się producentów drzwi w Polsce. Firma stale podejmuje działania w zakresie doskonalenia jakości i technologii wytwarzania produktów, by mogły sprostać coraz wyższym oczekiwaniom klientów. Duża kreatywność specjalistów firmy KOSZ oraz perfekcyjna technologia produkcji pozwoliły na wyznaczenie nowych trendów w aktualnym wzornictwie drzwi wewnętrznych czego owocem jest kolekcja skrzydeł marki INVADO. Firma jest wlascicielem certyfikatu PN-EN ISO 9001:2001
_______________________________________________________________

Właścicielem marki INTERDOOR jest firma INTERDREX Sp. z o.o. Firma istnieje na rynku od 1990 roku i należy do grona liderów producentów drzwi w Polsce. Obecnie zatrudniamy ponad 200 osób, zarówno pracowników produkcyjnych jak i administracyjnych i jesteśmy najwiekszą firmą w okolicy. Nasz zaspół dokłada wszelkich starań, aby wszystkie wytwarzane produkty były najwyższej jakości i aby zwiększać tym samym zadowolenie naszych Klientów.
______________________________________________________________

POLSKONE jest producentem drzwi i okien drewnianych. Firma powstała w 1990 roku. Przez 20 lat dzialalnosci POLSKONE stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Ofertę firmy stanowia: wewnętrzne drzwi i skrzydła drzwiowe (malowane, okleinowane, laminowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe. Podstawowym materiałem konstrukcyjnym stosowanym do produkcji jest wysokogatunkowe, selekcjonowane drewno
_______________________________________________________________
Producent drzwi Vasco Doors - Logo firmy
Drzwi VASCO podzielone są na 6 linii wzorniczych (kolekcji). Znajdziecie w nich Państwo zarówno drzwi wewnętrzne w klasycznym wzornictwie, stylowe, jak również w nowoczesnych formach. Wysoka jakość drzwi VASCO DOORS uzyskano poprzez zastosowanie wysokogatunkowych i sprowadzonych surowców. Niepowtarzalny wygląd, kolor i strukturę drzwi VASCO otrzymały poprzez użycie wyjątkowej technologii. Są to jedyne w Polsce drzwi laminowane wykonywane bez łączenia materiału na krawędzi przylgi.
______________________________________________________________

Marka Drzwi 7 powstała w 2009 roku. Ofertę stanowią: drzwi wewnętrzne, wewnętrzne wejściowe, drzwi drewniane, drzwi stalowe oraz szeroka gama ościeżnic .Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom  Klientów, tworzy produkty zarówno dla tych, którzy cenią sobie trwałość i piękno za rozsądną cenę, jak i dla tych, którzy oprócz prestiżu i szyku stawiają na niepowtarzalność i nowatorskie wzornictwo.
_______________________________________________________________